Doktor Bilgileri

Dt. Vecihi Tümsa
Vecihi Tümsa (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Vecihi Tümsa (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Vecihi Tümsa hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Vecihi Tümsa iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Vecihi Tümsa ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Vecihi Tümsa ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Vecihi Tümsa ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Vecihi Tümsa ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Vecihi Tümsa ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Vecihi,  Tümsa,   AdanaVecihi Tümsa Muayene ÜcretiVecihi Tümsa Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVecihi Tümsa Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVecihi Tümsa ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVecihi Tümsa Hakkında BilgiYorumlarVecihi Tümsa KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVecihi Tümsa HakkındaVecihi Tümsa Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVecihi Tümsa ÖzgeçmişiVecihi Tümsa RandevuVecihi Tümsa MuayenehaneVecihi Tümsa Muayene ÜcretiVecihi Tümsa ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVecihi Tümsa BulGetirVecihi Tümsa NeredeCep NoVecihi Tümsa UzmanıVecihi Tümsa Özel MuayeneVecihi Tümsa NumarasıVecihi Tümsa Nerede ÇalışıyorVecihi Tümsa GörevliUzmanlıkAileVecihi Tümsa ŞikayetVecihi Tümsa ÖneriVecihi Tümsa EleştiriHastalıklarıYorumlarVecihi Tümsa KimdirSekreterHemşireVecihi Tümsa Yeni BilgileriVecihi Tümsa Hakkında BilgiCerrahHekimVecihi Tümsa AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVecihi Tümsa TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVecihi Tümsa Doğum TarihiİrtibatVecihi Tümsa Tedavi OlanlarSağlıkVecihi Tümsa ÖzgeçmişVecihi Tümsa BiyografiCerrahisiVecihi Tümsa DoktordurVecihi Tümsa Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVecihi Tümsa TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVecihi Tümsa Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,952 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır