Doktor Bilgileri

Dt. Turgut Uslu
Turgut Uslu (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Turgut Uslu (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Turgut Uslu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Turgut Uslu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Turgut Uslu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Turgut Uslu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Turgut Uslu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Turgut Uslu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Turgut Uslu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Turgut,  Uslu,   AdanaTurgut Uslu Muayene ÜcretiTurgut Uslu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTurgut Uslu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTurgut Uslu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTurgut Uslu Hakkında BilgiYorumlarTurgut Uslu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTurgut Uslu HakkındaTurgut Uslu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTurgut Uslu ÖzgeçmişiTurgut Uslu RandevuTurgut Uslu MuayenehaneTurgut Uslu Muayene ÜcretiTurgut Uslu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTurgut Uslu BulGetirTurgut Uslu NeredeCep NoTurgut Uslu UzmanıTurgut Uslu Özel MuayeneTurgut Uslu NumarasıTurgut Uslu Nerede ÇalışıyorTurgut Uslu GörevliUzmanlıkAileTurgut Uslu ŞikayetTurgut Uslu ÖneriTurgut Uslu EleştiriHastalıklarıYorumlarTurgut Uslu KimdirSekreterHemşireTurgut Uslu Yeni BilgileriTurgut Uslu Hakkında BilgiCerrahHekimTurgut Uslu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTurgut Uslu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTurgut Uslu Doğum TarihiİrtibatTurgut Uslu Tedavi OlanlarSağlıkTurgut Uslu ÖzgeçmişTurgut Uslu BiyografiCerrahisiTurgut Uslu DoktordurTurgut Uslu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTurgut Uslu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTurgut Uslu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,291 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır