Doktor Bilgileri

Dr. Ali Hakan Büyüker
ALİ HAKAN BÜYÜKER (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ HAKAN BÜYÜKER (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ALİ HAKAN BÜYÜKER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ALİ HAKAN BÜYÜKER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ HAKAN BÜYÜKER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ HAKAN BÜYÜKER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ HAKAN BÜYÜKER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ HAKAN BÜYÜKER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ HAKAN BÜYÜKER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ALİ,  HAKAN,  BÜYÜKER,   AdanaALİ HAKAN BÜYÜKER Muayene ÜcretiALİ HAKAN BÜYÜKER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ HAKAN BÜYÜKER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ HAKAN BÜYÜKER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ HAKAN BÜYÜKER Hakkında BilgiYorumlarALİ HAKAN BÜYÜKER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ HAKAN BÜYÜKER HakkındaALİ HAKAN BÜYÜKER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ HAKAN BÜYÜKER ÖzgeçmişiALİ HAKAN BÜYÜKER RandevuALİ HAKAN BÜYÜKER MuayenehaneALİ HAKAN BÜYÜKER Muayene ÜcretiALİ HAKAN BÜYÜKER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ HAKAN BÜYÜKER BulGetirALİ HAKAN BÜYÜKER NeredeCep NoALİ HAKAN BÜYÜKER UzmanıALİ HAKAN BÜYÜKER Özel MuayeneALİ HAKAN BÜYÜKER NumarasıALİ HAKAN BÜYÜKER Nerede ÇalışıyorALİ HAKAN BÜYÜKER GörevliUzmanlıkAileALİ HAKAN BÜYÜKER ŞikayetALİ HAKAN BÜYÜKER ÖneriALİ HAKAN BÜYÜKER EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ HAKAN BÜYÜKER KimdirSekreterHemşireALİ HAKAN BÜYÜKER Yeni BilgileriALİ HAKAN BÜYÜKER Hakkında BilgiCerrahHekimALİ HAKAN BÜYÜKER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ HAKAN BÜYÜKER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ HAKAN BÜYÜKER Doğum TarihiİrtibatALİ HAKAN BÜYÜKER Tedavi OlanlarSağlıkALİ HAKAN BÜYÜKER ÖzgeçmişALİ HAKAN BÜYÜKER BiyografiCerrahisiALİ HAKAN BÜYÜKER DoktordurALİ HAKAN BÜYÜKER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ HAKAN BÜYÜKER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ HAKAN BÜYÜKER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,517 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır