Doktor Bilgileri

Dt. Şemi Kurdak
Şemi Kurdak (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Şemi Kurdak (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Şemi Kurdak hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Şemi Kurdak iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Şemi Kurdak ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Şemi Kurdak ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Şemi Kurdak ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Şemi Kurdak ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Şemi Kurdak ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Şemi,  Kurdak,   AdanaŞemi Kurdak Muayene ÜcretiŞemi Kurdak Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞemi Kurdak Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞemi Kurdak ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞemi Kurdak Hakkında BilgiYorumlarŞemi Kurdak KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞemi Kurdak HakkındaŞemi Kurdak Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞemi Kurdak ÖzgeçmişiŞemi Kurdak RandevuŞemi Kurdak MuayenehaneŞemi Kurdak Muayene ÜcretiŞemi Kurdak ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞemi Kurdak BulGetirŞemi Kurdak NeredeCep NoŞemi Kurdak UzmanıŞemi Kurdak Özel MuayeneŞemi Kurdak NumarasıŞemi Kurdak Nerede ÇalışıyorŞemi Kurdak GörevliUzmanlıkAileŞemi Kurdak ŞikayetŞemi Kurdak ÖneriŞemi Kurdak EleştiriHastalıklarıYorumlarŞemi Kurdak KimdirSekreterHemşireŞemi Kurdak Yeni BilgileriŞemi Kurdak Hakkında BilgiCerrahHekimŞemi Kurdak AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞemi Kurdak TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞemi Kurdak Doğum TarihiİrtibatŞemi Kurdak Tedavi OlanlarSağlıkŞemi Kurdak ÖzgeçmişŞemi Kurdak BiyografiCerrahisiŞemi Kurdak DoktordurŞemi Kurdak Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞemi Kurdak TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞemi Kurdak Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,659 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır