Doktor Bilgileri

Dt. Süleyman Tetik
SÜLEYMAN TETİK (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SÜLEYMAN TETİK (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. SÜLEYMAN TETİK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. SÜLEYMAN TETİK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SÜLEYMAN TETİK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SÜLEYMAN TETİK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SÜLEYMAN TETİK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SÜLEYMAN TETİK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SÜLEYMAN TETİK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.SÜLEYMAN,  TETİK,   AdanaSÜLEYMAN TETİK Muayene ÜcretiSÜLEYMAN TETİK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSÜLEYMAN TETİK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSÜLEYMAN TETİK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSÜLEYMAN TETİK Hakkında BilgiYorumlarSÜLEYMAN TETİK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSÜLEYMAN TETİK HakkındaSÜLEYMAN TETİK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSÜLEYMAN TETİK ÖzgeçmişiSÜLEYMAN TETİK RandevuSÜLEYMAN TETİK MuayenehaneSÜLEYMAN TETİK Muayene ÜcretiSÜLEYMAN TETİK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSÜLEYMAN TETİK BulGetirSÜLEYMAN TETİK NeredeCep NoSÜLEYMAN TETİK UzmanıSÜLEYMAN TETİK Özel MuayeneSÜLEYMAN TETİK NumarasıSÜLEYMAN TETİK Nerede ÇalışıyorSÜLEYMAN TETİK GörevliUzmanlıkAileSÜLEYMAN TETİK ŞikayetSÜLEYMAN TETİK ÖneriSÜLEYMAN TETİK EleştiriHastalıklarıYorumlarSÜLEYMAN TETİK KimdirSekreterHemşireSÜLEYMAN TETİK Yeni BilgileriSÜLEYMAN TETİK Hakkında BilgiCerrahHekimSÜLEYMAN TETİK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSÜLEYMAN TETİK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSÜLEYMAN TETİK Doğum TarihiİrtibatSÜLEYMAN TETİK Tedavi OlanlarSağlıkSÜLEYMAN TETİK ÖzgeçmişSÜLEYMAN TETİK BiyografiCerrahisiSÜLEYMAN TETİK DoktordurSÜLEYMAN TETİK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSÜLEYMAN TETİK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSÜLEYMAN TETİK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,039 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır