Doktor Bilgileri

Dt. Seyfeddin Kocacik
SEYFEDDİN KOCACIK (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEYFEDDİN KOCACIK (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. SEYFEDDİN KOCACIK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. SEYFEDDİN KOCACIK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEYFEDDİN KOCACIK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEYFEDDİN KOCACIK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEYFEDDİN KOCACIK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEYFEDDİN KOCACIK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEYFEDDİN KOCACIK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.SEYFEDDİN,  KOCACIK,   AdanaSEYFEDDİN KOCACIK Muayene ÜcretiSEYFEDDİN KOCACIK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEYFEDDİN KOCACIK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEYFEDDİN KOCACIK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEYFEDDİN KOCACIK Hakkında BilgiYorumlarSEYFEDDİN KOCACIK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEYFEDDİN KOCACIK HakkındaSEYFEDDİN KOCACIK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEYFEDDİN KOCACIK ÖzgeçmişiSEYFEDDİN KOCACIK RandevuSEYFEDDİN KOCACIK MuayenehaneSEYFEDDİN KOCACIK Muayene ÜcretiSEYFEDDİN KOCACIK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEYFEDDİN KOCACIK BulGetirSEYFEDDİN KOCACIK NeredeCep NoSEYFEDDİN KOCACIK UzmanıSEYFEDDİN KOCACIK Özel MuayeneSEYFEDDİN KOCACIK NumarasıSEYFEDDİN KOCACIK Nerede ÇalışıyorSEYFEDDİN KOCACIK GörevliUzmanlıkAileSEYFEDDİN KOCACIK ŞikayetSEYFEDDİN KOCACIK ÖneriSEYFEDDİN KOCACIK EleştiriHastalıklarıYorumlarSEYFEDDİN KOCACIK KimdirSekreterHemşireSEYFEDDİN KOCACIK Yeni BilgileriSEYFEDDİN KOCACIK Hakkında BilgiCerrahHekimSEYFEDDİN KOCACIK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEYFEDDİN KOCACIK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEYFEDDİN KOCACIK Doğum TarihiİrtibatSEYFEDDİN KOCACIK Tedavi OlanlarSağlıkSEYFEDDİN KOCACIK ÖzgeçmişSEYFEDDİN KOCACIK BiyografiCerrahisiSEYFEDDİN KOCACIK DoktordurSEYFEDDİN KOCACIK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEYFEDDİN KOCACIK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEYFEDDİN KOCACIK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,790 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır