Doktor Bilgileri

Dt. Serhat AşlamacI
Serhat Aşlamacı (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Serhat Aşlamacı (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Serhat Aşlamacı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Serhat Aşlamacı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Serhat Aşlamacı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Serhat Aşlamacı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Serhat Aşlamacı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Serhat Aşlamacı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Serhat Aşlamacı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Serhat,  Aşlamacı,   AdanaSerhat Aşlamacı Muayene ÜcretiSerhat Aşlamacı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSerhat Aşlamacı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSerhat Aşlamacı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSerhat Aşlamacı Hakkında BilgiYorumlarSerhat Aşlamacı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSerhat Aşlamacı HakkındaSerhat Aşlamacı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSerhat Aşlamacı ÖzgeçmişiSerhat Aşlamacı RandevuSerhat Aşlamacı MuayenehaneSerhat Aşlamacı Muayene ÜcretiSerhat Aşlamacı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSerhat Aşlamacı BulGetirSerhat Aşlamacı NeredeCep NoSerhat Aşlamacı UzmanıSerhat Aşlamacı Özel MuayeneSerhat Aşlamacı NumarasıSerhat Aşlamacı Nerede ÇalışıyorSerhat Aşlamacı GörevliUzmanlıkAileSerhat Aşlamacı ŞikayetSerhat Aşlamacı ÖneriSerhat Aşlamacı EleştiriHastalıklarıYorumlarSerhat Aşlamacı KimdirSekreterHemşireSerhat Aşlamacı Yeni BilgileriSerhat Aşlamacı Hakkında BilgiCerrahHekimSerhat Aşlamacı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSerhat Aşlamacı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSerhat Aşlamacı Doğum TarihiİrtibatSerhat Aşlamacı Tedavi OlanlarSağlıkSerhat Aşlamacı ÖzgeçmişSerhat Aşlamacı BiyografiCerrahisiSerhat Aşlamacı DoktordurSerhat Aşlamacı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSerhat Aşlamacı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSerhat Aşlamacı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,669 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır