Doktor Bilgileri

Dt. PInar Özdağ
Pınar Özdağ (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Pınar Özdağ (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Pınar Özdağ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Pınar Özdağ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Pınar Özdağ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Pınar Özdağ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Pınar Özdağ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Pınar Özdağ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Pınar Özdağ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Pınar,  Özdağ,   AdanaPınar Özdağ Muayene ÜcretiPınar Özdağ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerPınar Özdağ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriPınar Özdağ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarPınar Özdağ Hakkında BilgiYorumlarPınar Özdağ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiPınar Özdağ HakkındaPınar Özdağ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıPınar Özdağ ÖzgeçmişiPınar Özdağ RandevuPınar Özdağ MuayenehanePınar Özdağ Muayene ÜcretiPınar Özdağ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraPınar Özdağ BulGetirPınar Özdağ NeredeCep NoPınar Özdağ UzmanıPınar Özdağ Özel MuayenePınar Özdağ NumarasıPınar Özdağ Nerede ÇalışıyorPınar Özdağ GörevliUzmanlıkAilePınar Özdağ ŞikayetPınar Özdağ ÖneriPınar Özdağ EleştiriHastalıklarıYorumlarPınar Özdağ KimdirSekreterHemşirePınar Özdağ Yeni BilgileriPınar Özdağ Hakkında BilgiCerrahHekimPınar Özdağ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikPınar Özdağ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviPınar Özdağ Doğum TarihiİrtibatPınar Özdağ Tedavi OlanlarSağlıkPınar Özdağ ÖzgeçmişPınar Özdağ BiyografiCerrahisiPınar Özdağ DoktordurPınar Özdağ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıPınar Özdağ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirPınar Özdağ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,157 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır