Doktor Bilgileri

Dt. Ömer ArslanbaşI
Ömer Arslanbaşı (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ömer Arslanbaşı (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Ömer Arslanbaşı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Ömer Arslanbaşı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ömer Arslanbaşı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ömer Arslanbaşı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ömer Arslanbaşı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ömer Arslanbaşı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ömer Arslanbaşı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Ömer,  Arslanbaşı,   AdanaÖmer Arslanbaşı Muayene ÜcretiÖmer Arslanbaşı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖmer Arslanbaşı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖmer Arslanbaşı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖmer Arslanbaşı Hakkında BilgiYorumlarÖmer Arslanbaşı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖmer Arslanbaşı HakkındaÖmer Arslanbaşı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖmer Arslanbaşı ÖzgeçmişiÖmer Arslanbaşı RandevuÖmer Arslanbaşı MuayenehaneÖmer Arslanbaşı Muayene ÜcretiÖmer Arslanbaşı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖmer Arslanbaşı BulGetirÖmer Arslanbaşı NeredeCep NoÖmer Arslanbaşı UzmanıÖmer Arslanbaşı Özel MuayeneÖmer Arslanbaşı NumarasıÖmer Arslanbaşı Nerede ÇalışıyorÖmer Arslanbaşı GörevliUzmanlıkAileÖmer Arslanbaşı ŞikayetÖmer Arslanbaşı ÖneriÖmer Arslanbaşı EleştiriHastalıklarıYorumlarÖmer Arslanbaşı KimdirSekreterHemşireÖmer Arslanbaşı Yeni BilgileriÖmer Arslanbaşı Hakkında BilgiCerrahHekimÖmer Arslanbaşı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖmer Arslanbaşı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖmer Arslanbaşı Doğum TarihiİrtibatÖmer Arslanbaşı Tedavi OlanlarSağlıkÖmer Arslanbaşı ÖzgeçmişÖmer Arslanbaşı BiyografiCerrahisiÖmer Arslanbaşı DoktordurÖmer Arslanbaşı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖmer Arslanbaşı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖmer Arslanbaşı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,708 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır