Doktor Bilgileri

Dt. Orkide YIlmaz
Orkide Yılmaz (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Orkide Yılmaz (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Orkide Yılmaz hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Orkide Yılmaz iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Orkide Yılmaz ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Orkide Yılmaz ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Orkide Yılmaz ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Orkide Yılmaz ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Orkide Yılmaz ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Orkide,  Yılmaz,   AdanaOrkide Yılmaz Muayene ÜcretiOrkide Yılmaz Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOrkide Yılmaz Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOrkide Yılmaz ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOrkide Yılmaz Hakkında BilgiYorumlarOrkide Yılmaz KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOrkide Yılmaz HakkındaOrkide Yılmaz Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOrkide Yılmaz ÖzgeçmişiOrkide Yılmaz RandevuOrkide Yılmaz MuayenehaneOrkide Yılmaz Muayene ÜcretiOrkide Yılmaz ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOrkide Yılmaz BulGetirOrkide Yılmaz NeredeCep NoOrkide Yılmaz UzmanıOrkide Yılmaz Özel MuayeneOrkide Yılmaz NumarasıOrkide Yılmaz Nerede ÇalışıyorOrkide Yılmaz GörevliUzmanlıkAileOrkide Yılmaz ŞikayetOrkide Yılmaz ÖneriOrkide Yılmaz EleştiriHastalıklarıYorumlarOrkide Yılmaz KimdirSekreterHemşireOrkide Yılmaz Yeni BilgileriOrkide Yılmaz Hakkında BilgiCerrahHekimOrkide Yılmaz AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOrkide Yılmaz TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOrkide Yılmaz Doğum TarihiİrtibatOrkide Yılmaz Tedavi OlanlarSağlıkOrkide Yılmaz ÖzgeçmişOrkide Yılmaz BiyografiCerrahisiOrkide Yılmaz DoktordurOrkide Yılmaz Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOrkide Yılmaz TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOrkide Yılmaz Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,706 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır