Doktor Bilgileri

Dt. Neşe Büyüköztur
Neşe Büyüköztur (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Neşe Büyüköztur (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Neşe Büyüköztur hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Neşe Büyüköztur iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Neşe Büyüköztur ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Neşe Büyüköztur ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Neşe Büyüköztur ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Neşe Büyüköztur ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Neşe Büyüköztur ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Neşe,  Büyüköztur,   AdanaNeşe Büyüköztur Muayene ÜcretiNeşe Büyüköztur Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNeşe Büyüköztur Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNeşe Büyüköztur ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNeşe Büyüköztur Hakkında BilgiYorumlarNeşe Büyüköztur KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNeşe Büyüköztur HakkındaNeşe Büyüköztur Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNeşe Büyüköztur ÖzgeçmişiNeşe Büyüköztur RandevuNeşe Büyüköztur MuayenehaneNeşe Büyüköztur Muayene ÜcretiNeşe Büyüköztur ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNeşe Büyüköztur BulGetirNeşe Büyüköztur NeredeCep NoNeşe Büyüköztur UzmanıNeşe Büyüköztur Özel MuayeneNeşe Büyüköztur NumarasıNeşe Büyüköztur Nerede ÇalışıyorNeşe Büyüköztur GörevliUzmanlıkAileNeşe Büyüköztur ŞikayetNeşe Büyüköztur ÖneriNeşe Büyüköztur EleştiriHastalıklarıYorumlarNeşe Büyüköztur KimdirSekreterHemşireNeşe Büyüköztur Yeni BilgileriNeşe Büyüköztur Hakkında BilgiCerrahHekimNeşe Büyüköztur AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNeşe Büyüköztur TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNeşe Büyüköztur Doğum TarihiİrtibatNeşe Büyüköztur Tedavi OlanlarSağlıkNeşe Büyüköztur ÖzgeçmişNeşe Büyüköztur BiyografiCerrahisiNeşe Büyüköztur DoktordurNeşe Büyüköztur Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNeşe Büyüköztur TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNeşe Büyüköztur Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,029 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır