Doktor Bilgileri

Dr. Ali Bilal Kaplan
ALİ BİLAL KAPLAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ BİLAL KAPLAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ALİ BİLAL KAPLAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ALİ BİLAL KAPLAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ BİLAL KAPLAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ BİLAL KAPLAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ BİLAL KAPLAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ BİLAL KAPLAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ BİLAL KAPLAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ALİ,  BİLAL,  KAPLAN,   AdanaALİ BİLAL KAPLAN Muayene ÜcretiALİ BİLAL KAPLAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ BİLAL KAPLAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ BİLAL KAPLAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ BİLAL KAPLAN Hakkında BilgiYorumlarALİ BİLAL KAPLAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ BİLAL KAPLAN HakkındaALİ BİLAL KAPLAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ BİLAL KAPLAN ÖzgeçmişiALİ BİLAL KAPLAN RandevuALİ BİLAL KAPLAN MuayenehaneALİ BİLAL KAPLAN Muayene ÜcretiALİ BİLAL KAPLAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ BİLAL KAPLAN BulGetirALİ BİLAL KAPLAN NeredeCep NoALİ BİLAL KAPLAN UzmanıALİ BİLAL KAPLAN Özel MuayeneALİ BİLAL KAPLAN NumarasıALİ BİLAL KAPLAN Nerede ÇalışıyorALİ BİLAL KAPLAN GörevliUzmanlıkAileALİ BİLAL KAPLAN ŞikayetALİ BİLAL KAPLAN ÖneriALİ BİLAL KAPLAN EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ BİLAL KAPLAN KimdirSekreterHemşireALİ BİLAL KAPLAN Yeni BilgileriALİ BİLAL KAPLAN Hakkında BilgiCerrahHekimALİ BİLAL KAPLAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ BİLAL KAPLAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ BİLAL KAPLAN Doğum TarihiİrtibatALİ BİLAL KAPLAN Tedavi OlanlarSağlıkALİ BİLAL KAPLAN ÖzgeçmişALİ BİLAL KAPLAN BiyografiCerrahisiALİ BİLAL KAPLAN DoktordurALİ BİLAL KAPLAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ BİLAL KAPLAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ BİLAL KAPLAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,922 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır