Doktor Bilgileri

Dt. Merve Kocacik
MERVE KOCACIK (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MERVE KOCACIK (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. MERVE KOCACIK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. MERVE KOCACIK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MERVE KOCACIK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MERVE KOCACIK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MERVE KOCACIK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MERVE KOCACIK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MERVE KOCACIK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.MERVE,  KOCACIK,   AdanaMERVE KOCACIK Muayene ÜcretiMERVE KOCACIK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMERVE KOCACIK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMERVE KOCACIK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMERVE KOCACIK Hakkında BilgiYorumlarMERVE KOCACIK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMERVE KOCACIK HakkındaMERVE KOCACIK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMERVE KOCACIK ÖzgeçmişiMERVE KOCACIK RandevuMERVE KOCACIK MuayenehaneMERVE KOCACIK Muayene ÜcretiMERVE KOCACIK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMERVE KOCACIK BulGetirMERVE KOCACIK NeredeCep NoMERVE KOCACIK UzmanıMERVE KOCACIK Özel MuayeneMERVE KOCACIK NumarasıMERVE KOCACIK Nerede ÇalışıyorMERVE KOCACIK GörevliUzmanlıkAileMERVE KOCACIK ŞikayetMERVE KOCACIK ÖneriMERVE KOCACIK EleştiriHastalıklarıYorumlarMERVE KOCACIK KimdirSekreterHemşireMERVE KOCACIK Yeni BilgileriMERVE KOCACIK Hakkında BilgiCerrahHekimMERVE KOCACIK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMERVE KOCACIK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMERVE KOCACIK Doğum TarihiİrtibatMERVE KOCACIK Tedavi OlanlarSağlıkMERVE KOCACIK ÖzgeçmişMERVE KOCACIK BiyografiCerrahisiMERVE KOCACIK DoktordurMERVE KOCACIK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMERVE KOCACIK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMERVE KOCACIK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,716 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır