Doktor Bilgileri

Dt. Mehmet Unustu
Mehmet UNUSTU (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet UNUSTU (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Mehmet UNUSTU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Mehmet UNUSTU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmet UNUSTU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmet UNUSTU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmet UNUSTU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmet UNUSTU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmet UNUSTU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Mehmet,  UNUSTU,   AdanaMehmet UNUSTU Muayene ÜcretiMehmet UNUSTU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet UNUSTU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet UNUSTU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet UNUSTU Hakkında BilgiYorumlarMehmet UNUSTU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet UNUSTU HakkındaMehmet UNUSTU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet UNUSTU ÖzgeçmişiMehmet UNUSTU RandevuMehmet UNUSTU MuayenehaneMehmet UNUSTU Muayene ÜcretiMehmet UNUSTU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet UNUSTU BulGetirMehmet UNUSTU NeredeCep NoMehmet UNUSTU UzmanıMehmet UNUSTU Özel MuayeneMehmet UNUSTU NumarasıMehmet UNUSTU Nerede ÇalışıyorMehmet UNUSTU GörevliUzmanlıkAileMehmet UNUSTU ŞikayetMehmet UNUSTU ÖneriMehmet UNUSTU EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet UNUSTU KimdirSekreterHemşireMehmet UNUSTU Yeni BilgileriMehmet UNUSTU Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet UNUSTU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet UNUSTU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet UNUSTU Doğum TarihiİrtibatMehmet UNUSTU Tedavi OlanlarSağlıkMehmet UNUSTU ÖzgeçmişMehmet UNUSTU BiyografiCerrahisiMehmet UNUSTU DoktordurMehmet UNUSTU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet UNUSTU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet UNUSTU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,485 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır