Doktor Bilgileri

Dt. Mehmet TuzlalI
Mehmet Tuzlalı (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet Tuzlalı (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Mehmet Tuzlalı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Mehmet Tuzlalı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmet Tuzlalı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmet Tuzlalı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmet Tuzlalı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmet Tuzlalı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmet Tuzlalı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Mehmet,  Tuzlalı,   AdanaMehmet Tuzlalı Muayene ÜcretiMehmet Tuzlalı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet Tuzlalı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet Tuzlalı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet Tuzlalı Hakkında BilgiYorumlarMehmet Tuzlalı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet Tuzlalı HakkındaMehmet Tuzlalı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet Tuzlalı ÖzgeçmişiMehmet Tuzlalı RandevuMehmet Tuzlalı MuayenehaneMehmet Tuzlalı Muayene ÜcretiMehmet Tuzlalı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet Tuzlalı BulGetirMehmet Tuzlalı NeredeCep NoMehmet Tuzlalı UzmanıMehmet Tuzlalı Özel MuayeneMehmet Tuzlalı NumarasıMehmet Tuzlalı Nerede ÇalışıyorMehmet Tuzlalı GörevliUzmanlıkAileMehmet Tuzlalı ŞikayetMehmet Tuzlalı ÖneriMehmet Tuzlalı EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet Tuzlalı KimdirSekreterHemşireMehmet Tuzlalı Yeni BilgileriMehmet Tuzlalı Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet Tuzlalı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet Tuzlalı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet Tuzlalı Doğum TarihiİrtibatMehmet Tuzlalı Tedavi OlanlarSağlıkMehmet Tuzlalı ÖzgeçmişMehmet Tuzlalı BiyografiCerrahisiMehmet Tuzlalı DoktordurMehmet Tuzlalı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet Tuzlalı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet Tuzlalı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 55,812 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır