Doktor Bilgileri

Dt. Mehmet Şakir Gül
Mehmet Şakir Gül (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet Şakir Gül (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Mehmet Şakir Gül hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Mehmet Şakir Gül iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmet Şakir Gül ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmet Şakir Gül ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmet Şakir Gül ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmet Şakir Gül ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmet Şakir Gül ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Mehmet,  Şakir,  Gül,   AdanaMehmet Şakir Gül Muayene ÜcretiMehmet Şakir Gül Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet Şakir Gül Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet Şakir Gül ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet Şakir Gül Hakkında BilgiYorumlarMehmet Şakir Gül KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet Şakir Gül HakkındaMehmet Şakir Gül Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet Şakir Gül ÖzgeçmişiMehmet Şakir Gül RandevuMehmet Şakir Gül MuayenehaneMehmet Şakir Gül Muayene ÜcretiMehmet Şakir Gül ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet Şakir Gül BulGetirMehmet Şakir Gül NeredeCep NoMehmet Şakir Gül UzmanıMehmet Şakir Gül Özel MuayeneMehmet Şakir Gül NumarasıMehmet Şakir Gül Nerede ÇalışıyorMehmet Şakir Gül GörevliUzmanlıkAileMehmet Şakir Gül ŞikayetMehmet Şakir Gül ÖneriMehmet Şakir Gül EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet Şakir Gül KimdirSekreterHemşireMehmet Şakir Gül Yeni BilgileriMehmet Şakir Gül Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet Şakir Gül AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet Şakir Gül TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet Şakir Gül Doğum TarihiİrtibatMehmet Şakir Gül Tedavi OlanlarSağlıkMehmet Şakir Gül ÖzgeçmişMehmet Şakir Gül BiyografiCerrahisiMehmet Şakir Gül DoktordurMehmet Şakir Gül Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet Şakir Gül TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet Şakir Gül Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 84,617 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır