Doktor Bilgileri

Dr. Akin Akgül
AKIN AKGÜL (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AKIN AKGÜL (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AKIN AKGÜL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AKIN AKGÜL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AKIN AKGÜL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AKIN AKGÜL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AKIN AKGÜL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AKIN AKGÜL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AKIN AKGÜL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AKIN,  AKGÜL,   AdanaAKIN AKGÜL Muayene ÜcretiAKIN AKGÜL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAKIN AKGÜL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAKIN AKGÜL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAKIN AKGÜL Hakkında BilgiYorumlarAKIN AKGÜL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAKIN AKGÜL HakkındaAKIN AKGÜL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAKIN AKGÜL ÖzgeçmişiAKIN AKGÜL RandevuAKIN AKGÜL MuayenehaneAKIN AKGÜL Muayene ÜcretiAKIN AKGÜL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAKIN AKGÜL BulGetirAKIN AKGÜL NeredeCep NoAKIN AKGÜL UzmanıAKIN AKGÜL Özel MuayeneAKIN AKGÜL NumarasıAKIN AKGÜL Nerede ÇalışıyorAKIN AKGÜL GörevliUzmanlıkAileAKIN AKGÜL ŞikayetAKIN AKGÜL ÖneriAKIN AKGÜL EleştiriHastalıklarıYorumlarAKIN AKGÜL KimdirSekreterHemşireAKIN AKGÜL Yeni BilgileriAKIN AKGÜL Hakkında BilgiCerrahHekimAKIN AKGÜL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAKIN AKGÜL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAKIN AKGÜL Doğum TarihiİrtibatAKIN AKGÜL Tedavi OlanlarSağlıkAKIN AKGÜL ÖzgeçmişAKIN AKGÜL BiyografiCerrahisiAKIN AKGÜL DoktordurAKIN AKGÜL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAKIN AKGÜL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAKIN AKGÜL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,779 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır