Doktor Bilgileri

Dt. İbrahim Denli
İbrahim Denli (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İbrahim Denli (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. İbrahim Denli hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. İbrahim Denli iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İbrahim Denli ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İbrahim Denli ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İbrahim Denli ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İbrahim Denli ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İbrahim Denli ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.İbrahim,  Denli,   Adanaİbrahim Denli Muayene Ücretiİbrahim Denli Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİbrahim Denli Hangi Hastanede GörevliÇalışma Saatleriİbrahim Denli ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİbrahim Denli Hakkında BilgiYorumlarİbrahim Denli KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum Ücretiİbrahim Denli Hakkındaİbrahim Denli Muayene Ücreti 2016Doğum Uzmanıİbrahim Denli Özgeçmişiİbrahim Denli Randevuİbrahim Denli Muayenehaneİbrahim Denli Muayene Ücretiİbrahim Denli ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİbrahim Denli BulGetirİbrahim Denli NeredeCep Noİbrahim Denli Uzmanıİbrahim Denli Özel Muayeneİbrahim Denli Numarasıİbrahim Denli Nerede Çalışıyorİbrahim Denli GörevliUzmanlıkAileİbrahim Denli Şikayetİbrahim Denli Öneriİbrahim Denli EleştiriHastalıklarıYorumlarİbrahim Denli KimdirSekreterHemşireİbrahim Denli Yeni Bilgileriİbrahim Denli Hakkında BilgiCerrahHekimİbrahim Denli AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİbrahim Denli TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik Tedaviİbrahim Denli Doğum Tarihiİrtibatİbrahim Denli Tedavi OlanlarSağlıkİbrahim Denli Özgeçmişİbrahim Denli BiyografiCerrahisiİbrahim Denli Doktordurİbrahim Denli Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİbrahim Denli TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİbrahim Denli Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,155 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır