Doktor Bilgileri

Dt. Hamza Gürsel Ağca
Hamza Gürsel AĞCA (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Hamza Gürsel AĞCA (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Hamza Gürsel AĞCA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Hamza Gürsel AĞCA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Hamza Gürsel AĞCA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Hamza Gürsel AĞCA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Hamza Gürsel AĞCA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Hamza Gürsel AĞCA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Hamza Gürsel AĞCA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Hamza,  Gürsel,  AĞCA,   AdanaHamza Gürsel AĞCA Muayene ÜcretiHamza Gürsel AĞCA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHamza Gürsel AĞCA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHamza Gürsel AĞCA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHamza Gürsel AĞCA Hakkında BilgiYorumlarHamza Gürsel AĞCA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHamza Gürsel AĞCA HakkındaHamza Gürsel AĞCA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHamza Gürsel AĞCA ÖzgeçmişiHamza Gürsel AĞCA RandevuHamza Gürsel AĞCA MuayenehaneHamza Gürsel AĞCA Muayene ÜcretiHamza Gürsel AĞCA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHamza Gürsel AĞCA BulGetirHamza Gürsel AĞCA NeredeCep NoHamza Gürsel AĞCA UzmanıHamza Gürsel AĞCA Özel MuayeneHamza Gürsel AĞCA NumarasıHamza Gürsel AĞCA Nerede ÇalışıyorHamza Gürsel AĞCA GörevliUzmanlıkAileHamza Gürsel AĞCA ŞikayetHamza Gürsel AĞCA ÖneriHamza Gürsel AĞCA EleştiriHastalıklarıYorumlarHamza Gürsel AĞCA KimdirSekreterHemşireHamza Gürsel AĞCA Yeni BilgileriHamza Gürsel AĞCA Hakkında BilgiCerrahHekimHamza Gürsel AĞCA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHamza Gürsel AĞCA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHamza Gürsel AĞCA Doğum TarihiİrtibatHamza Gürsel AĞCA Tedavi OlanlarSağlıkHamza Gürsel AĞCA ÖzgeçmişHamza Gürsel AĞCA BiyografiCerrahisiHamza Gürsel AĞCA DoktordurHamza Gürsel AĞCA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHamza Gürsel AĞCA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHamza Gürsel AĞCA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,192 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır