Doktor Bilgileri

Dt. Gürşat Arican
Gürşat ARICAN (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Gürşat ARICAN (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Gürşat ARICAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Gürşat ARICAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Gürşat ARICAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Gürşat ARICAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Gürşat ARICAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Gürşat ARICAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Gürşat ARICAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Gürşat,  ARICAN,   AdanaGürşat ARICAN Muayene ÜcretiGürşat ARICAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGürşat ARICAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGürşat ARICAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGürşat ARICAN Hakkında BilgiYorumlarGürşat ARICAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGürşat ARICAN HakkındaGürşat ARICAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGürşat ARICAN ÖzgeçmişiGürşat ARICAN RandevuGürşat ARICAN MuayenehaneGürşat ARICAN Muayene ÜcretiGürşat ARICAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGürşat ARICAN BulGetirGürşat ARICAN NeredeCep NoGürşat ARICAN UzmanıGürşat ARICAN Özel MuayeneGürşat ARICAN NumarasıGürşat ARICAN Nerede ÇalışıyorGürşat ARICAN GörevliUzmanlıkAileGürşat ARICAN ŞikayetGürşat ARICAN ÖneriGürşat ARICAN EleştiriHastalıklarıYorumlarGürşat ARICAN KimdirSekreterHemşireGürşat ARICAN Yeni BilgileriGürşat ARICAN Hakkında BilgiCerrahHekimGürşat ARICAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGürşat ARICAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGürşat ARICAN Doğum TarihiİrtibatGürşat ARICAN Tedavi OlanlarSağlıkGürşat ARICAN ÖzgeçmişGürşat ARICAN BiyografiCerrahisiGürşat ARICAN DoktordurGürşat ARICAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGürşat ARICAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGürşat ARICAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,939 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır