Doktor Bilgileri

Dt. Gökhan Gezginci
Gökhan Gezginci (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Gökhan Gezginci (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Gökhan Gezginci hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Gökhan Gezginci iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Gökhan Gezginci ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Gökhan Gezginci ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Gökhan Gezginci ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Gökhan Gezginci ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Gökhan Gezginci ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Gökhan,  Gezginci,   AdanaGökhan Gezginci Muayene ÜcretiGökhan Gezginci Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGökhan Gezginci Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGökhan Gezginci ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGökhan Gezginci Hakkında BilgiYorumlarGökhan Gezginci KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGökhan Gezginci HakkındaGökhan Gezginci Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGökhan Gezginci ÖzgeçmişiGökhan Gezginci RandevuGökhan Gezginci MuayenehaneGökhan Gezginci Muayene ÜcretiGökhan Gezginci ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGökhan Gezginci BulGetirGökhan Gezginci NeredeCep NoGökhan Gezginci UzmanıGökhan Gezginci Özel MuayeneGökhan Gezginci NumarasıGökhan Gezginci Nerede ÇalışıyorGökhan Gezginci GörevliUzmanlıkAileGökhan Gezginci ŞikayetGökhan Gezginci ÖneriGökhan Gezginci EleştiriHastalıklarıYorumlarGökhan Gezginci KimdirSekreterHemşireGökhan Gezginci Yeni BilgileriGökhan Gezginci Hakkında BilgiCerrahHekimGökhan Gezginci AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGökhan Gezginci TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGökhan Gezginci Doğum TarihiİrtibatGökhan Gezginci Tedavi OlanlarSağlıkGökhan Gezginci ÖzgeçmişGökhan Gezginci BiyografiCerrahisiGökhan Gezginci DoktordurGökhan Gezginci Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGökhan Gezginci TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGökhan Gezginci Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,622 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır