Doktor Bilgileri

Dt. Funda Esen
FUNDA ESEN (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FUNDA ESEN (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. FUNDA ESEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. FUNDA ESEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FUNDA ESEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FUNDA ESEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FUNDA ESEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FUNDA ESEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FUNDA ESEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.FUNDA,  ESEN,   AdanaFUNDA ESEN Muayene ÜcretiFUNDA ESEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFUNDA ESEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFUNDA ESEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFUNDA ESEN Hakkında BilgiYorumlarFUNDA ESEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFUNDA ESEN HakkındaFUNDA ESEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFUNDA ESEN ÖzgeçmişiFUNDA ESEN RandevuFUNDA ESEN MuayenehaneFUNDA ESEN Muayene ÜcretiFUNDA ESEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFUNDA ESEN BulGetirFUNDA ESEN NeredeCep NoFUNDA ESEN UzmanıFUNDA ESEN Özel MuayeneFUNDA ESEN NumarasıFUNDA ESEN Nerede ÇalışıyorFUNDA ESEN GörevliUzmanlıkAileFUNDA ESEN ŞikayetFUNDA ESEN ÖneriFUNDA ESEN EleştiriHastalıklarıYorumlarFUNDA ESEN KimdirSekreterHemşireFUNDA ESEN Yeni BilgileriFUNDA ESEN Hakkında BilgiCerrahHekimFUNDA ESEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFUNDA ESEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFUNDA ESEN Doğum TarihiİrtibatFUNDA ESEN Tedavi OlanlarSağlıkFUNDA ESEN ÖzgeçmişFUNDA ESEN BiyografiCerrahisiFUNDA ESEN DoktordurFUNDA ESEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFUNDA ESEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFUNDA ESEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,530 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır