Doktor Bilgileri

Dt. Filiz Taşdurmaz
Filiz Taşdurmaz (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Filiz Taşdurmaz (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Filiz Taşdurmaz hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Filiz Taşdurmaz iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Filiz Taşdurmaz ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Filiz Taşdurmaz ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Filiz Taşdurmaz ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Filiz Taşdurmaz ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Filiz Taşdurmaz ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Filiz,  Taşdurmaz,   AdanaFiliz Taşdurmaz Muayene ÜcretiFiliz Taşdurmaz Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFiliz Taşdurmaz Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFiliz Taşdurmaz ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFiliz Taşdurmaz Hakkında BilgiYorumlarFiliz Taşdurmaz KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFiliz Taşdurmaz HakkındaFiliz Taşdurmaz Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFiliz Taşdurmaz ÖzgeçmişiFiliz Taşdurmaz RandevuFiliz Taşdurmaz MuayenehaneFiliz Taşdurmaz Muayene ÜcretiFiliz Taşdurmaz ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFiliz Taşdurmaz BulGetirFiliz Taşdurmaz NeredeCep NoFiliz Taşdurmaz UzmanıFiliz Taşdurmaz Özel MuayeneFiliz Taşdurmaz NumarasıFiliz Taşdurmaz Nerede ÇalışıyorFiliz Taşdurmaz GörevliUzmanlıkAileFiliz Taşdurmaz ŞikayetFiliz Taşdurmaz ÖneriFiliz Taşdurmaz EleştiriHastalıklarıYorumlarFiliz Taşdurmaz KimdirSekreterHemşireFiliz Taşdurmaz Yeni BilgileriFiliz Taşdurmaz Hakkında BilgiCerrahHekimFiliz Taşdurmaz AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFiliz Taşdurmaz TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFiliz Taşdurmaz Doğum TarihiİrtibatFiliz Taşdurmaz Tedavi OlanlarSağlıkFiliz Taşdurmaz ÖzgeçmişFiliz Taşdurmaz BiyografiCerrahisiFiliz Taşdurmaz DoktordurFiliz Taşdurmaz Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFiliz Taşdurmaz TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFiliz Taşdurmaz Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,281 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır