Doktor Bilgileri

Dt. Fatma Öğe
Fatma Öğe (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Fatma Öğe (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Fatma Öğe ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Fatma Öğe ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Fatma Öğe ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Fatma Öğe ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Fatma Öğe ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Fatma,  Öğe,   AdanaFatma Öğe Muayene ÜcretiFatma Öğe Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFatma Öğe Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFatma Öğe ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFatma Öğe Hakkında BilgiYorumlarFatma Öğe KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFatma Öğe HakkındaFatma Öğe Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFatma Öğe ÖzgeçmişiFatma Öğe RandevuFatma Öğe MuayenehaneFatma Öğe Muayene ÜcretiFatma Öğe ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFatma Öğe BulGetirFatma Öğe NeredeCep NoFatma Öğe UzmanıFatma Öğe Özel MuayeneFatma Öğe NumarasıFatma Öğe Nerede ÇalışıyorFatma Öğe GörevliUzmanlıkAileFatma Öğe ŞikayetFatma Öğe ÖneriFatma Öğe EleştiriHastalıklarıYorumlarFatma Öğe KimdirSekreterHemşireFatma Öğe Yeni BilgileriFatma Öğe Hakkında BilgiCerrahHekimFatma Öğe AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFatma Öğe TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFatma Öğe Doğum TarihiİrtibatFatma Öğe Tedavi OlanlarSağlıkFatma Öğe ÖzgeçmişFatma Öğe BiyografiCerrahisiFatma Öğe DoktordurFatma Öğe Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFatma Öğe TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFatma Öğe Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,749 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır