Doktor Bilgileri

Dt. Ertan Yaşar Kurt
Ertan Yaşar Kurt (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ertan Yaşar Kurt (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Ertan Yaşar Kurt hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Ertan Yaşar Kurt iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ertan Yaşar Kurt ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ertan Yaşar Kurt ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ertan Yaşar Kurt ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ertan Yaşar Kurt ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ertan Yaşar Kurt ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Ertan,  Yaşar,  Kurt,   AdanaErtan Yaşar Kurt Muayene ÜcretiErtan Yaşar Kurt Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerErtan Yaşar Kurt Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriErtan Yaşar Kurt ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarErtan Yaşar Kurt Hakkında BilgiYorumlarErtan Yaşar Kurt KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiErtan Yaşar Kurt HakkındaErtan Yaşar Kurt Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıErtan Yaşar Kurt ÖzgeçmişiErtan Yaşar Kurt RandevuErtan Yaşar Kurt MuayenehaneErtan Yaşar Kurt Muayene ÜcretiErtan Yaşar Kurt ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraErtan Yaşar Kurt BulGetirErtan Yaşar Kurt NeredeCep NoErtan Yaşar Kurt UzmanıErtan Yaşar Kurt Özel MuayeneErtan Yaşar Kurt NumarasıErtan Yaşar Kurt Nerede ÇalışıyorErtan Yaşar Kurt GörevliUzmanlıkAileErtan Yaşar Kurt ŞikayetErtan Yaşar Kurt ÖneriErtan Yaşar Kurt EleştiriHastalıklarıYorumlarErtan Yaşar Kurt KimdirSekreterHemşireErtan Yaşar Kurt Yeni BilgileriErtan Yaşar Kurt Hakkında BilgiCerrahHekimErtan Yaşar Kurt AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikErtan Yaşar Kurt TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviErtan Yaşar Kurt Doğum TarihiİrtibatErtan Yaşar Kurt Tedavi OlanlarSağlıkErtan Yaşar Kurt ÖzgeçmişErtan Yaşar Kurt BiyografiCerrahisiErtan Yaşar Kurt DoktordurErtan Yaşar Kurt Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıErtan Yaşar Kurt TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirErtan Yaşar Kurt Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Ceyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,524 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır