Doktor Bilgileri

Dt. Ercan Ateş
ERCAN ATEŞ (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERCAN ATEŞ (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ERCAN ATEŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ERCAN ATEŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERCAN ATEŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERCAN ATEŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERCAN ATEŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERCAN ATEŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERCAN ATEŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ERCAN,  ATEŞ,   AdanaERCAN ATEŞ Muayene ÜcretiERCAN ATEŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERCAN ATEŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERCAN ATEŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERCAN ATEŞ Hakkında BilgiYorumlarERCAN ATEŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERCAN ATEŞ HakkındaERCAN ATEŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERCAN ATEŞ ÖzgeçmişiERCAN ATEŞ RandevuERCAN ATEŞ MuayenehaneERCAN ATEŞ Muayene ÜcretiERCAN ATEŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERCAN ATEŞ BulGetirERCAN ATEŞ NeredeCep NoERCAN ATEŞ UzmanıERCAN ATEŞ Özel MuayeneERCAN ATEŞ NumarasıERCAN ATEŞ Nerede ÇalışıyorERCAN ATEŞ GörevliUzmanlıkAileERCAN ATEŞ ŞikayetERCAN ATEŞ ÖneriERCAN ATEŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarERCAN ATEŞ KimdirSekreterHemşireERCAN ATEŞ Yeni BilgileriERCAN ATEŞ Hakkında BilgiCerrahHekimERCAN ATEŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERCAN ATEŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERCAN ATEŞ Doğum TarihiİrtibatERCAN ATEŞ Tedavi OlanlarSağlıkERCAN ATEŞ ÖzgeçmişERCAN ATEŞ BiyografiCerrahisiERCAN ATEŞ DoktordurERCAN ATEŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERCAN ATEŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERCAN ATEŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,399 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır