Doktor Bilgileri

Dt. Buket Ünal Uğuz
BUKET ÜNAL UĞUZ (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BUKET ÜNAL UĞUZ (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. BUKET ÜNAL UĞUZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. BUKET ÜNAL UĞUZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BUKET ÜNAL UĞUZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BUKET ÜNAL UĞUZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BUKET ÜNAL UĞUZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BUKET ÜNAL UĞUZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BUKET ÜNAL UĞUZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.BUKET,  ÜNAL,  UĞUZ,   AdanaBUKET ÜNAL UĞUZ Muayene ÜcretiBUKET ÜNAL UĞUZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBUKET ÜNAL UĞUZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBUKET ÜNAL UĞUZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBUKET ÜNAL UĞUZ Hakkında BilgiYorumlarBUKET ÜNAL UĞUZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBUKET ÜNAL UĞUZ HakkındaBUKET ÜNAL UĞUZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBUKET ÜNAL UĞUZ ÖzgeçmişiBUKET ÜNAL UĞUZ RandevuBUKET ÜNAL UĞUZ MuayenehaneBUKET ÜNAL UĞUZ Muayene ÜcretiBUKET ÜNAL UĞUZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBUKET ÜNAL UĞUZ BulGetirBUKET ÜNAL UĞUZ NeredeCep NoBUKET ÜNAL UĞUZ UzmanıBUKET ÜNAL UĞUZ Özel MuayeneBUKET ÜNAL UĞUZ NumarasıBUKET ÜNAL UĞUZ Nerede ÇalışıyorBUKET ÜNAL UĞUZ GörevliUzmanlıkAileBUKET ÜNAL UĞUZ ŞikayetBUKET ÜNAL UĞUZ ÖneriBUKET ÜNAL UĞUZ EleştiriHastalıklarıYorumlarBUKET ÜNAL UĞUZ KimdirSekreterHemşireBUKET ÜNAL UĞUZ Yeni BilgileriBUKET ÜNAL UĞUZ Hakkında BilgiCerrahHekimBUKET ÜNAL UĞUZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBUKET ÜNAL UĞUZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBUKET ÜNAL UĞUZ Doğum TarihiİrtibatBUKET ÜNAL UĞUZ Tedavi OlanlarSağlıkBUKET ÜNAL UĞUZ ÖzgeçmişBUKET ÜNAL UĞUZ BiyografiCerrahisiBUKET ÜNAL UĞUZ DoktordurBUKET ÜNAL UĞUZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBUKET ÜNAL UĞUZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBUKET ÜNAL UĞUZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,359 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır