Doktor Bilgileri

Dt. Bilgin Kaya
Bilgin Kaya (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Bilgin Kaya (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Bilgin Kaya hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Bilgin Kaya iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Bilgin Kaya ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Bilgin Kaya ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Bilgin Kaya ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Bilgin Kaya ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Bilgin Kaya ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Bilgin,  Kaya,   AdanaBilgin Kaya Muayene ÜcretiBilgin Kaya Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBilgin Kaya Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBilgin Kaya ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBilgin Kaya Hakkında BilgiYorumlarBilgin Kaya KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBilgin Kaya HakkındaBilgin Kaya Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBilgin Kaya ÖzgeçmişiBilgin Kaya RandevuBilgin Kaya MuayenehaneBilgin Kaya Muayene ÜcretiBilgin Kaya ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBilgin Kaya BulGetirBilgin Kaya NeredeCep NoBilgin Kaya UzmanıBilgin Kaya Özel MuayeneBilgin Kaya NumarasıBilgin Kaya Nerede ÇalışıyorBilgin Kaya GörevliUzmanlıkAileBilgin Kaya ŞikayetBilgin Kaya ÖneriBilgin Kaya EleştiriHastalıklarıYorumlarBilgin Kaya KimdirSekreterHemşireBilgin Kaya Yeni BilgileriBilgin Kaya Hakkında BilgiCerrahHekimBilgin Kaya AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBilgin Kaya TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBilgin Kaya Doğum TarihiİrtibatBilgin Kaya Tedavi OlanlarSağlıkBilgin Kaya ÖzgeçmişBilgin Kaya BiyografiCerrahisiBilgin Kaya DoktordurBilgin Kaya Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBilgin Kaya TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBilgin Kaya Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,704 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır