Doktor Bilgileri

Dr. Ahmet Mevlüt Mustafa
AHMET MEVLÜT MUSTAFA (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET MEVLÜT MUSTAFA (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AHMET MEVLÜT MUSTAFA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AHMET MEVLÜT MUSTAFA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET MEVLÜT MUSTAFA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET MEVLÜT MUSTAFA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET MEVLÜT MUSTAFA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET MEVLÜT MUSTAFA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET MEVLÜT MUSTAFA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AHMET,  MEVLÜT,  MUSTAFA,   AdanaAHMET MEVLÜT MUSTAFA Muayene ÜcretiAHMET MEVLÜT MUSTAFA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET MEVLÜT MUSTAFA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET MEVLÜT MUSTAFA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET MEVLÜT MUSTAFA Hakkında BilgiYorumlarAHMET MEVLÜT MUSTAFA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET MEVLÜT MUSTAFA HakkındaAHMET MEVLÜT MUSTAFA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET MEVLÜT MUSTAFA ÖzgeçmişiAHMET MEVLÜT MUSTAFA RandevuAHMET MEVLÜT MUSTAFA MuayenehaneAHMET MEVLÜT MUSTAFA Muayene ÜcretiAHMET MEVLÜT MUSTAFA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET MEVLÜT MUSTAFA BulGetirAHMET MEVLÜT MUSTAFA NeredeCep NoAHMET MEVLÜT MUSTAFA UzmanıAHMET MEVLÜT MUSTAFA Özel MuayeneAHMET MEVLÜT MUSTAFA NumarasıAHMET MEVLÜT MUSTAFA Nerede ÇalışıyorAHMET MEVLÜT MUSTAFA GörevliUzmanlıkAileAHMET MEVLÜT MUSTAFA ŞikayetAHMET MEVLÜT MUSTAFA ÖneriAHMET MEVLÜT MUSTAFA EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET MEVLÜT MUSTAFA KimdirSekreterHemşireAHMET MEVLÜT MUSTAFA Yeni BilgileriAHMET MEVLÜT MUSTAFA Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET MEVLÜT MUSTAFA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET MEVLÜT MUSTAFA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET MEVLÜT MUSTAFA Doğum TarihiİrtibatAHMET MEVLÜT MUSTAFA Tedavi OlanlarSağlıkAHMET MEVLÜT MUSTAFA ÖzgeçmişAHMET MEVLÜT MUSTAFA BiyografiCerrahisiAHMET MEVLÜT MUSTAFA DoktordurAHMET MEVLÜT MUSTAFA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET MEVLÜT MUSTAFA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET MEVLÜT MUSTAFA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,667 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır