Doktor Bilgileri

Dt. Ayça Gül Değişmiş
Ayça Gül Değişmiş (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ayça Gül Değişmiş (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Ayça Gül Değişmiş hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Ayça Gül Değişmiş iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ayça Gül Değişmiş ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ayça Gül Değişmiş ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ayça Gül Değişmiş ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ayça Gül Değişmiş ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ayça Gül Değişmiş ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Ayça,  Gül,  Değişmiş,   AdanaAyça Gül Değişmiş Muayene ÜcretiAyça Gül Değişmiş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAyça Gül Değişmiş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAyça Gül Değişmiş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAyça Gül Değişmiş Hakkında BilgiYorumlarAyça Gül Değişmiş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAyça Gül Değişmiş HakkındaAyça Gül Değişmiş Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAyça Gül Değişmiş ÖzgeçmişiAyça Gül Değişmiş RandevuAyça Gül Değişmiş MuayenehaneAyça Gül Değişmiş Muayene ÜcretiAyça Gül Değişmiş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAyça Gül Değişmiş BulGetirAyça Gül Değişmiş NeredeCep NoAyça Gül Değişmiş UzmanıAyça Gül Değişmiş Özel MuayeneAyça Gül Değişmiş NumarasıAyça Gül Değişmiş Nerede ÇalışıyorAyça Gül Değişmiş GörevliUzmanlıkAileAyça Gül Değişmiş ŞikayetAyça Gül Değişmiş ÖneriAyça Gül Değişmiş EleştiriHastalıklarıYorumlarAyça Gül Değişmiş KimdirSekreterHemşireAyça Gül Değişmiş Yeni BilgileriAyça Gül Değişmiş Hakkında BilgiCerrahHekimAyça Gül Değişmiş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAyça Gül Değişmiş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAyça Gül Değişmiş Doğum TarihiİrtibatAyça Gül Değişmiş Tedavi OlanlarSağlıkAyça Gül Değişmiş ÖzgeçmişAyça Gül Değişmiş BiyografiCerrahisiAyça Gül Değişmiş DoktordurAyça Gül Değişmiş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAyça Gül Değişmiş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAyça Gül Değişmiş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,604 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır