Doktor Bilgileri

Dt. Ayça Genç Erkoç
Ayça Genç Erkoç (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ayça Genç Erkoç (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Ayça Genç Erkoç hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Ayça Genç Erkoç iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ayça Genç Erkoç ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ayça Genç Erkoç ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ayça Genç Erkoç ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ayça Genç Erkoç ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ayça Genç Erkoç ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Ayça,  Genç,  Erkoç,   AdanaAyça Genç Erkoç Muayene ÜcretiAyça Genç Erkoç Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAyça Genç Erkoç Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAyça Genç Erkoç ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAyça Genç Erkoç Hakkında BilgiYorumlarAyça Genç Erkoç KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAyça Genç Erkoç HakkındaAyça Genç Erkoç Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAyça Genç Erkoç ÖzgeçmişiAyça Genç Erkoç RandevuAyça Genç Erkoç MuayenehaneAyça Genç Erkoç Muayene ÜcretiAyça Genç Erkoç ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAyça Genç Erkoç BulGetirAyça Genç Erkoç NeredeCep NoAyça Genç Erkoç UzmanıAyça Genç Erkoç Özel MuayeneAyça Genç Erkoç NumarasıAyça Genç Erkoç Nerede ÇalışıyorAyça Genç Erkoç GörevliUzmanlıkAileAyça Genç Erkoç ŞikayetAyça Genç Erkoç ÖneriAyça Genç Erkoç EleştiriHastalıklarıYorumlarAyça Genç Erkoç KimdirSekreterHemşireAyça Genç Erkoç Yeni BilgileriAyça Genç Erkoç Hakkında BilgiCerrahHekimAyça Genç Erkoç AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAyça Genç Erkoç TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAyça Genç Erkoç Doğum TarihiİrtibatAyça Genç Erkoç Tedavi OlanlarSağlıkAyça Genç Erkoç ÖzgeçmişAyça Genç Erkoç BiyografiCerrahisiAyça Genç Erkoç DoktordurAyça Genç Erkoç Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAyça Genç Erkoç TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAyça Genç Erkoç Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,500 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır