Doktor Bilgileri

Dr. Ahmet Eskigülek
AHMET ESKİGÜLEK (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET ESKİGÜLEK (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AHMET ESKİGÜLEK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AHMET ESKİGÜLEK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET ESKİGÜLEK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET ESKİGÜLEK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET ESKİGÜLEK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET ESKİGÜLEK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET ESKİGÜLEK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AHMET,  ESKİGÜLEK,   AdanaAHMET ESKİGÜLEK Muayene ÜcretiAHMET ESKİGÜLEK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET ESKİGÜLEK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET ESKİGÜLEK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET ESKİGÜLEK Hakkında BilgiYorumlarAHMET ESKİGÜLEK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET ESKİGÜLEK HakkındaAHMET ESKİGÜLEK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET ESKİGÜLEK ÖzgeçmişiAHMET ESKİGÜLEK RandevuAHMET ESKİGÜLEK MuayenehaneAHMET ESKİGÜLEK Muayene ÜcretiAHMET ESKİGÜLEK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET ESKİGÜLEK BulGetirAHMET ESKİGÜLEK NeredeCep NoAHMET ESKİGÜLEK UzmanıAHMET ESKİGÜLEK Özel MuayeneAHMET ESKİGÜLEK NumarasıAHMET ESKİGÜLEK Nerede ÇalışıyorAHMET ESKİGÜLEK GörevliUzmanlıkAileAHMET ESKİGÜLEK ŞikayetAHMET ESKİGÜLEK ÖneriAHMET ESKİGÜLEK EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET ESKİGÜLEK KimdirSekreterHemşireAHMET ESKİGÜLEK Yeni BilgileriAHMET ESKİGÜLEK Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET ESKİGÜLEK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET ESKİGÜLEK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET ESKİGÜLEK Doğum TarihiİrtibatAHMET ESKİGÜLEK Tedavi OlanlarSağlıkAHMET ESKİGÜLEK ÖzgeçmişAHMET ESKİGÜLEK BiyografiCerrahisiAHMET ESKİGÜLEK DoktordurAHMET ESKİGÜLEK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET ESKİGÜLEK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET ESKİGÜLEK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,458 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır