Doktor Bilgileri

Dt. Zehra Tunçsoy
ZEHRA TUNÇSOY (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZEHRA TUNÇSOY (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ZEHRA TUNÇSOY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ZEHRA TUNÇSOY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZEHRA TUNÇSOY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZEHRA TUNÇSOY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZEHRA TUNÇSOY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZEHRA TUNÇSOY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZEHRA TUNÇSOY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ZEHRA,  TUNÇSOY,   AdanaZEHRA TUNÇSOY Muayene ÜcretiZEHRA TUNÇSOY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZEHRA TUNÇSOY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZEHRA TUNÇSOY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZEHRA TUNÇSOY Hakkında BilgiYorumlarZEHRA TUNÇSOY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZEHRA TUNÇSOY HakkındaZEHRA TUNÇSOY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZEHRA TUNÇSOY ÖzgeçmişiZEHRA TUNÇSOY RandevuZEHRA TUNÇSOY MuayenehaneZEHRA TUNÇSOY Muayene ÜcretiZEHRA TUNÇSOY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZEHRA TUNÇSOY BulGetirZEHRA TUNÇSOY NeredeCep NoZEHRA TUNÇSOY UzmanıZEHRA TUNÇSOY Özel MuayeneZEHRA TUNÇSOY NumarasıZEHRA TUNÇSOY Nerede ÇalışıyorZEHRA TUNÇSOY GörevliUzmanlıkAileZEHRA TUNÇSOY ŞikayetZEHRA TUNÇSOY ÖneriZEHRA TUNÇSOY EleştiriHastalıklarıYorumlarZEHRA TUNÇSOY KimdirSekreterHemşireZEHRA TUNÇSOY Yeni BilgileriZEHRA TUNÇSOY Hakkında BilgiCerrahHekimZEHRA TUNÇSOY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZEHRA TUNÇSOY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZEHRA TUNÇSOY Doğum TarihiİrtibatZEHRA TUNÇSOY Tedavi OlanlarSağlıkZEHRA TUNÇSOY ÖzgeçmişZEHRA TUNÇSOY BiyografiCerrahisiZEHRA TUNÇSOY DoktordurZEHRA TUNÇSOY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZEHRA TUNÇSOY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZEHRA TUNÇSOY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,906 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır