Doktor Bilgileri

Dt. Yilmaz Karakurt
YILMAZ KARAKURT (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YILMAZ KARAKURT (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. YILMAZ KARAKURT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. YILMAZ KARAKURT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YILMAZ KARAKURT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YILMAZ KARAKURT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YILMAZ KARAKURT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YILMAZ KARAKURT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YILMAZ KARAKURT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.YILMAZ,  KARAKURT,   AdanaYILMAZ KARAKURT Muayene ÜcretiYILMAZ KARAKURT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYILMAZ KARAKURT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYILMAZ KARAKURT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYILMAZ KARAKURT Hakkında BilgiYorumlarYILMAZ KARAKURT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYILMAZ KARAKURT HakkındaYILMAZ KARAKURT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYILMAZ KARAKURT ÖzgeçmişiYILMAZ KARAKURT RandevuYILMAZ KARAKURT MuayenehaneYILMAZ KARAKURT Muayene ÜcretiYILMAZ KARAKURT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYILMAZ KARAKURT BulGetirYILMAZ KARAKURT NeredeCep NoYILMAZ KARAKURT UzmanıYILMAZ KARAKURT Özel MuayeneYILMAZ KARAKURT NumarasıYILMAZ KARAKURT Nerede ÇalışıyorYILMAZ KARAKURT GörevliUzmanlıkAileYILMAZ KARAKURT ŞikayetYILMAZ KARAKURT ÖneriYILMAZ KARAKURT EleştiriHastalıklarıYorumlarYILMAZ KARAKURT KimdirSekreterHemşireYILMAZ KARAKURT Yeni BilgileriYILMAZ KARAKURT Hakkında BilgiCerrahHekimYILMAZ KARAKURT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYILMAZ KARAKURT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYILMAZ KARAKURT Doğum TarihiİrtibatYILMAZ KARAKURT Tedavi OlanlarSağlıkYILMAZ KARAKURT ÖzgeçmişYILMAZ KARAKURT BiyografiCerrahisiYILMAZ KARAKURT DoktordurYILMAZ KARAKURT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYILMAZ KARAKURT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYILMAZ KARAKURT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,440 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır