Doktor Bilgileri

Dr. Ahmet Demirbaş
AHMET DEMİRBAŞ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET DEMİRBAŞ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AHMET DEMİRBAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AHMET DEMİRBAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET DEMİRBAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET DEMİRBAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET DEMİRBAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET DEMİRBAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET DEMİRBAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AHMET,  DEMİRBAŞ,   AdanaAHMET DEMİRBAŞ Muayene ÜcretiAHMET DEMİRBAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET DEMİRBAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET DEMİRBAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET DEMİRBAŞ Hakkında BilgiYorumlarAHMET DEMİRBAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET DEMİRBAŞ HakkındaAHMET DEMİRBAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET DEMİRBAŞ ÖzgeçmişiAHMET DEMİRBAŞ RandevuAHMET DEMİRBAŞ MuayenehaneAHMET DEMİRBAŞ Muayene ÜcretiAHMET DEMİRBAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET DEMİRBAŞ BulGetirAHMET DEMİRBAŞ NeredeCep NoAHMET DEMİRBAŞ UzmanıAHMET DEMİRBAŞ Özel MuayeneAHMET DEMİRBAŞ NumarasıAHMET DEMİRBAŞ Nerede ÇalışıyorAHMET DEMİRBAŞ GörevliUzmanlıkAileAHMET DEMİRBAŞ ŞikayetAHMET DEMİRBAŞ ÖneriAHMET DEMİRBAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET DEMİRBAŞ KimdirSekreterHemşireAHMET DEMİRBAŞ Yeni BilgileriAHMET DEMİRBAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET DEMİRBAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET DEMİRBAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET DEMİRBAŞ Doğum TarihiİrtibatAHMET DEMİRBAŞ Tedavi OlanlarSağlıkAHMET DEMİRBAŞ ÖzgeçmişAHMET DEMİRBAŞ BiyografiCerrahisiAHMET DEMİRBAŞ DoktordurAHMET DEMİRBAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET DEMİRBAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET DEMİRBAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,195 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır