Doktor Bilgileri

Dt. Tunç Akçali
TUNÇ AKÇALI (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TUNÇ AKÇALI (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. TUNÇ AKÇALI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. TUNÇ AKÇALI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TUNÇ AKÇALI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TUNÇ AKÇALI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TUNÇ AKÇALI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TUNÇ AKÇALI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TUNÇ AKÇALI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.TUNÇ,  AKÇALI,   AdanaTUNÇ AKÇALI Muayene ÜcretiTUNÇ AKÇALI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTUNÇ AKÇALI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTUNÇ AKÇALI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTUNÇ AKÇALI Hakkında BilgiYorumlarTUNÇ AKÇALI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTUNÇ AKÇALI HakkındaTUNÇ AKÇALI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTUNÇ AKÇALI ÖzgeçmişiTUNÇ AKÇALI RandevuTUNÇ AKÇALI MuayenehaneTUNÇ AKÇALI Muayene ÜcretiTUNÇ AKÇALI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTUNÇ AKÇALI BulGetirTUNÇ AKÇALI NeredeCep NoTUNÇ AKÇALI UzmanıTUNÇ AKÇALI Özel MuayeneTUNÇ AKÇALI NumarasıTUNÇ AKÇALI Nerede ÇalışıyorTUNÇ AKÇALI GörevliUzmanlıkAileTUNÇ AKÇALI ŞikayetTUNÇ AKÇALI ÖneriTUNÇ AKÇALI EleştiriHastalıklarıYorumlarTUNÇ AKÇALI KimdirSekreterHemşireTUNÇ AKÇALI Yeni BilgileriTUNÇ AKÇALI Hakkında BilgiCerrahHekimTUNÇ AKÇALI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTUNÇ AKÇALI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTUNÇ AKÇALI Doğum TarihiİrtibatTUNÇ AKÇALI Tedavi OlanlarSağlıkTUNÇ AKÇALI ÖzgeçmişTUNÇ AKÇALI BiyografiCerrahisiTUNÇ AKÇALI DoktordurTUNÇ AKÇALI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTUNÇ AKÇALI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTUNÇ AKÇALI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,723 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır