Doktor Bilgileri

Dt. Tufan Eyriparmak
TUFAN EYRİPARMAK (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TUFAN EYRİPARMAK (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. TUFAN EYRİPARMAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. TUFAN EYRİPARMAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TUFAN EYRİPARMAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TUFAN EYRİPARMAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TUFAN EYRİPARMAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TUFAN EYRİPARMAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TUFAN EYRİPARMAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.TUFAN,  EYRİPARMAK,   AdanaTUFAN EYRİPARMAK Muayene ÜcretiTUFAN EYRİPARMAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTUFAN EYRİPARMAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTUFAN EYRİPARMAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTUFAN EYRİPARMAK Hakkında BilgiYorumlarTUFAN EYRİPARMAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTUFAN EYRİPARMAK HakkındaTUFAN EYRİPARMAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTUFAN EYRİPARMAK ÖzgeçmişiTUFAN EYRİPARMAK RandevuTUFAN EYRİPARMAK MuayenehaneTUFAN EYRİPARMAK Muayene ÜcretiTUFAN EYRİPARMAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTUFAN EYRİPARMAK BulGetirTUFAN EYRİPARMAK NeredeCep NoTUFAN EYRİPARMAK UzmanıTUFAN EYRİPARMAK Özel MuayeneTUFAN EYRİPARMAK NumarasıTUFAN EYRİPARMAK Nerede ÇalışıyorTUFAN EYRİPARMAK GörevliUzmanlıkAileTUFAN EYRİPARMAK ŞikayetTUFAN EYRİPARMAK ÖneriTUFAN EYRİPARMAK EleştiriHastalıklarıYorumlarTUFAN EYRİPARMAK KimdirSekreterHemşireTUFAN EYRİPARMAK Yeni BilgileriTUFAN EYRİPARMAK Hakkında BilgiCerrahHekimTUFAN EYRİPARMAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTUFAN EYRİPARMAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTUFAN EYRİPARMAK Doğum TarihiİrtibatTUFAN EYRİPARMAK Tedavi OlanlarSağlıkTUFAN EYRİPARMAK ÖzgeçmişTUFAN EYRİPARMAK BiyografiCerrahisiTUFAN EYRİPARMAK DoktordurTUFAN EYRİPARMAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTUFAN EYRİPARMAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTUFAN EYRİPARMAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,615 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır