Doktor Bilgileri

Dt. Tibet Kağizman
TİBET KAĞIZMAN (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TİBET KAĞIZMAN (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. TİBET KAĞIZMAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. TİBET KAĞIZMAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TİBET KAĞIZMAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TİBET KAĞIZMAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TİBET KAĞIZMAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TİBET KAĞIZMAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TİBET KAĞIZMAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.TİBET,  KAĞIZMAN,   AdanaTİBET KAĞIZMAN Muayene ÜcretiTİBET KAĞIZMAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTİBET KAĞIZMAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTİBET KAĞIZMAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTİBET KAĞIZMAN Hakkında BilgiYorumlarTİBET KAĞIZMAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTİBET KAĞIZMAN HakkındaTİBET KAĞIZMAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTİBET KAĞIZMAN ÖzgeçmişiTİBET KAĞIZMAN RandevuTİBET KAĞIZMAN MuayenehaneTİBET KAĞIZMAN Muayene ÜcretiTİBET KAĞIZMAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTİBET KAĞIZMAN BulGetirTİBET KAĞIZMAN NeredeCep NoTİBET KAĞIZMAN UzmanıTİBET KAĞIZMAN Özel MuayeneTİBET KAĞIZMAN NumarasıTİBET KAĞIZMAN Nerede ÇalışıyorTİBET KAĞIZMAN GörevliUzmanlıkAileTİBET KAĞIZMAN ŞikayetTİBET KAĞIZMAN ÖneriTİBET KAĞIZMAN EleştiriHastalıklarıYorumlarTİBET KAĞIZMAN KimdirSekreterHemşireTİBET KAĞIZMAN Yeni BilgileriTİBET KAĞIZMAN Hakkında BilgiCerrahHekimTİBET KAĞIZMAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTİBET KAĞIZMAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTİBET KAĞIZMAN Doğum TarihiİrtibatTİBET KAĞIZMAN Tedavi OlanlarSağlıkTİBET KAĞIZMAN ÖzgeçmişTİBET KAĞIZMAN BiyografiCerrahisiTİBET KAĞIZMAN DoktordurTİBET KAĞIZMAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTİBET KAĞIZMAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTİBET KAĞIZMAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,394 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır