Doktor Bilgileri

Dt. Süleyman Karsli
SÜLEYMAN KARSLI (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SÜLEYMAN KARSLI (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. SÜLEYMAN KARSLI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. SÜLEYMAN KARSLI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SÜLEYMAN KARSLI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SÜLEYMAN KARSLI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SÜLEYMAN KARSLI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SÜLEYMAN KARSLI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SÜLEYMAN KARSLI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.SÜLEYMAN,  KARSLI,   AdanaSÜLEYMAN KARSLI Muayene ÜcretiSÜLEYMAN KARSLI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSÜLEYMAN KARSLI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSÜLEYMAN KARSLI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSÜLEYMAN KARSLI Hakkında BilgiYorumlarSÜLEYMAN KARSLI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSÜLEYMAN KARSLI HakkındaSÜLEYMAN KARSLI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSÜLEYMAN KARSLI ÖzgeçmişiSÜLEYMAN KARSLI RandevuSÜLEYMAN KARSLI MuayenehaneSÜLEYMAN KARSLI Muayene ÜcretiSÜLEYMAN KARSLI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSÜLEYMAN KARSLI BulGetirSÜLEYMAN KARSLI NeredeCep NoSÜLEYMAN KARSLI UzmanıSÜLEYMAN KARSLI Özel MuayeneSÜLEYMAN KARSLI NumarasıSÜLEYMAN KARSLI Nerede ÇalışıyorSÜLEYMAN KARSLI GörevliUzmanlıkAileSÜLEYMAN KARSLI ŞikayetSÜLEYMAN KARSLI ÖneriSÜLEYMAN KARSLI EleştiriHastalıklarıYorumlarSÜLEYMAN KARSLI KimdirSekreterHemşireSÜLEYMAN KARSLI Yeni BilgileriSÜLEYMAN KARSLI Hakkında BilgiCerrahHekimSÜLEYMAN KARSLI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSÜLEYMAN KARSLI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSÜLEYMAN KARSLI Doğum TarihiİrtibatSÜLEYMAN KARSLI Tedavi OlanlarSağlıkSÜLEYMAN KARSLI ÖzgeçmişSÜLEYMAN KARSLI BiyografiCerrahisiSÜLEYMAN KARSLI DoktordurSÜLEYMAN KARSLI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSÜLEYMAN KARSLI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSÜLEYMAN KARSLI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,389 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır