Doktor Bilgileri

Dt. Sibel Akçali Gür
SİBEL AKÇALI GÜR (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SİBEL AKÇALI GÜR (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. SİBEL AKÇALI GÜR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. SİBEL AKÇALI GÜR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SİBEL AKÇALI GÜR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SİBEL AKÇALI GÜR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SİBEL AKÇALI GÜR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SİBEL AKÇALI GÜR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SİBEL AKÇALI GÜR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.SİBEL,  AKÇALI,  GÜR,   AdanaSİBEL AKÇALI GÜR Muayene ÜcretiSİBEL AKÇALI GÜR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSİBEL AKÇALI GÜR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSİBEL AKÇALI GÜR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSİBEL AKÇALI GÜR Hakkında BilgiYorumlarSİBEL AKÇALI GÜR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSİBEL AKÇALI GÜR HakkındaSİBEL AKÇALI GÜR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSİBEL AKÇALI GÜR ÖzgeçmişiSİBEL AKÇALI GÜR RandevuSİBEL AKÇALI GÜR MuayenehaneSİBEL AKÇALI GÜR Muayene ÜcretiSİBEL AKÇALI GÜR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSİBEL AKÇALI GÜR BulGetirSİBEL AKÇALI GÜR NeredeCep NoSİBEL AKÇALI GÜR UzmanıSİBEL AKÇALI GÜR Özel MuayeneSİBEL AKÇALI GÜR NumarasıSİBEL AKÇALI GÜR Nerede ÇalışıyorSİBEL AKÇALI GÜR GörevliUzmanlıkAileSİBEL AKÇALI GÜR ŞikayetSİBEL AKÇALI GÜR ÖneriSİBEL AKÇALI GÜR EleştiriHastalıklarıYorumlarSİBEL AKÇALI GÜR KimdirSekreterHemşireSİBEL AKÇALI GÜR Yeni BilgileriSİBEL AKÇALI GÜR Hakkında BilgiCerrahHekimSİBEL AKÇALI GÜR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSİBEL AKÇALI GÜR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSİBEL AKÇALI GÜR Doğum TarihiİrtibatSİBEL AKÇALI GÜR Tedavi OlanlarSağlıkSİBEL AKÇALI GÜR ÖzgeçmişSİBEL AKÇALI GÜR BiyografiCerrahisiSİBEL AKÇALI GÜR DoktordurSİBEL AKÇALI GÜR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSİBEL AKÇALI GÜR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSİBEL AKÇALI GÜR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,373 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır