Doktor Bilgileri

Dt. Sedat Durak
SEDAT DURAK (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEDAT DURAK (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. SEDAT DURAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. SEDAT DURAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEDAT DURAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEDAT DURAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEDAT DURAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEDAT DURAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEDAT DURAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.SEDAT,  DURAK,   AdanaSEDAT DURAK Muayene ÜcretiSEDAT DURAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEDAT DURAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEDAT DURAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEDAT DURAK Hakkında BilgiYorumlarSEDAT DURAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEDAT DURAK HakkındaSEDAT DURAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEDAT DURAK ÖzgeçmişiSEDAT DURAK RandevuSEDAT DURAK MuayenehaneSEDAT DURAK Muayene ÜcretiSEDAT DURAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEDAT DURAK BulGetirSEDAT DURAK NeredeCep NoSEDAT DURAK UzmanıSEDAT DURAK Özel MuayeneSEDAT DURAK NumarasıSEDAT DURAK Nerede ÇalışıyorSEDAT DURAK GörevliUzmanlıkAileSEDAT DURAK ŞikayetSEDAT DURAK ÖneriSEDAT DURAK EleştiriHastalıklarıYorumlarSEDAT DURAK KimdirSekreterHemşireSEDAT DURAK Yeni BilgileriSEDAT DURAK Hakkında BilgiCerrahHekimSEDAT DURAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEDAT DURAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEDAT DURAK Doğum TarihiİrtibatSEDAT DURAK Tedavi OlanlarSağlıkSEDAT DURAK ÖzgeçmişSEDAT DURAK BiyografiCerrahisiSEDAT DURAK DoktordurSEDAT DURAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEDAT DURAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEDAT DURAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,415 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır