Doktor Bilgileri

Dt. Samuray Ülgen
SAMURAY ÜLGEN (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SAMURAY ÜLGEN (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. SAMURAY ÜLGEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. SAMURAY ÜLGEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SAMURAY ÜLGEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SAMURAY ÜLGEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SAMURAY ÜLGEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SAMURAY ÜLGEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SAMURAY ÜLGEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.SAMURAY,  ÜLGEN,   AdanaSAMURAY ÜLGEN Muayene ÜcretiSAMURAY ÜLGEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSAMURAY ÜLGEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSAMURAY ÜLGEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSAMURAY ÜLGEN Hakkında BilgiYorumlarSAMURAY ÜLGEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSAMURAY ÜLGEN HakkındaSAMURAY ÜLGEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSAMURAY ÜLGEN ÖzgeçmişiSAMURAY ÜLGEN RandevuSAMURAY ÜLGEN MuayenehaneSAMURAY ÜLGEN Muayene ÜcretiSAMURAY ÜLGEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSAMURAY ÜLGEN BulGetirSAMURAY ÜLGEN NeredeCep NoSAMURAY ÜLGEN UzmanıSAMURAY ÜLGEN Özel MuayeneSAMURAY ÜLGEN NumarasıSAMURAY ÜLGEN Nerede ÇalışıyorSAMURAY ÜLGEN GörevliUzmanlıkAileSAMURAY ÜLGEN ŞikayetSAMURAY ÜLGEN ÖneriSAMURAY ÜLGEN EleştiriHastalıklarıYorumlarSAMURAY ÜLGEN KimdirSekreterHemşireSAMURAY ÜLGEN Yeni BilgileriSAMURAY ÜLGEN Hakkında BilgiCerrahHekimSAMURAY ÜLGEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSAMURAY ÜLGEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSAMURAY ÜLGEN Doğum TarihiİrtibatSAMURAY ÜLGEN Tedavi OlanlarSağlıkSAMURAY ÜLGEN ÖzgeçmişSAMURAY ÜLGEN BiyografiCerrahisiSAMURAY ÜLGEN DoktordurSAMURAY ÜLGEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSAMURAY ÜLGEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSAMURAY ÜLGEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,365 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır