Doktor Bilgileri

Dt. Sadik İkidağ
SADIK İKİDAĞ (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SADIK İKİDAĞ (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. SADIK İKİDAĞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. SADIK İKİDAĞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SADIK İKİDAĞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SADIK İKİDAĞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SADIK İKİDAĞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SADIK İKİDAĞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SADIK İKİDAĞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.SADIK,  İKİDAĞ,   AdanaSADIK İKİDAĞ Muayene ÜcretiSADIK İKİDAĞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSADIK İKİDAĞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSADIK İKİDAĞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSADIK İKİDAĞ Hakkında BilgiYorumlarSADIK İKİDAĞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSADIK İKİDAĞ HakkındaSADIK İKİDAĞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSADIK İKİDAĞ ÖzgeçmişiSADIK İKİDAĞ RandevuSADIK İKİDAĞ MuayenehaneSADIK İKİDAĞ Muayene ÜcretiSADIK İKİDAĞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSADIK İKİDAĞ BulGetirSADIK İKİDAĞ NeredeCep NoSADIK İKİDAĞ UzmanıSADIK İKİDAĞ Özel MuayeneSADIK İKİDAĞ NumarasıSADIK İKİDAĞ Nerede ÇalışıyorSADIK İKİDAĞ GörevliUzmanlıkAileSADIK İKİDAĞ ŞikayetSADIK İKİDAĞ ÖneriSADIK İKİDAĞ EleştiriHastalıklarıYorumlarSADIK İKİDAĞ KimdirSekreterHemşireSADIK İKİDAĞ Yeni BilgileriSADIK İKİDAĞ Hakkında BilgiCerrahHekimSADIK İKİDAĞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSADIK İKİDAĞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSADIK İKİDAĞ Doğum TarihiİrtibatSADIK İKİDAĞ Tedavi OlanlarSağlıkSADIK İKİDAĞ ÖzgeçmişSADIK İKİDAĞ BiyografiCerrahisiSADIK İKİDAĞ DoktordurSADIK İKİDAĞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSADIK İKİDAĞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSADIK İKİDAĞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,308 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır