Doktor Bilgileri

Dt. Oğuzhan Ünal
OĞUZHAN ÜNAL (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor OĞUZHAN ÜNAL (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. OĞUZHAN ÜNAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. OĞUZHAN ÜNAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor OĞUZHAN ÜNAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor OĞUZHAN ÜNAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor OĞUZHAN ÜNAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor OĞUZHAN ÜNAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor OĞUZHAN ÜNAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.OĞUZHAN,  ÜNAL,   AdanaOĞUZHAN ÜNAL Muayene ÜcretiOĞUZHAN ÜNAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOĞUZHAN ÜNAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOĞUZHAN ÜNAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOĞUZHAN ÜNAL Hakkında BilgiYorumlarOĞUZHAN ÜNAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOĞUZHAN ÜNAL HakkındaOĞUZHAN ÜNAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOĞUZHAN ÜNAL ÖzgeçmişiOĞUZHAN ÜNAL RandevuOĞUZHAN ÜNAL MuayenehaneOĞUZHAN ÜNAL Muayene ÜcretiOĞUZHAN ÜNAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOĞUZHAN ÜNAL BulGetirOĞUZHAN ÜNAL NeredeCep NoOĞUZHAN ÜNAL UzmanıOĞUZHAN ÜNAL Özel MuayeneOĞUZHAN ÜNAL NumarasıOĞUZHAN ÜNAL Nerede ÇalışıyorOĞUZHAN ÜNAL GörevliUzmanlıkAileOĞUZHAN ÜNAL ŞikayetOĞUZHAN ÜNAL ÖneriOĞUZHAN ÜNAL EleştiriHastalıklarıYorumlarOĞUZHAN ÜNAL KimdirSekreterHemşireOĞUZHAN ÜNAL Yeni BilgileriOĞUZHAN ÜNAL Hakkında BilgiCerrahHekimOĞUZHAN ÜNAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOĞUZHAN ÜNAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOĞUZHAN ÜNAL Doğum TarihiİrtibatOĞUZHAN ÜNAL Tedavi OlanlarSağlıkOĞUZHAN ÜNAL ÖzgeçmişOĞUZHAN ÜNAL BiyografiCerrahisiOĞUZHAN ÜNAL DoktordurOĞUZHAN ÜNAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOĞUZHAN ÜNAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOĞUZHAN ÜNAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 69,792 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır