Doktor Bilgileri

Dt. Oğuz Kireker
OĞUZ KIREKER (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor OĞUZ KIREKER (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. OĞUZ KIREKER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. OĞUZ KIREKER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor OĞUZ KIREKER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor OĞUZ KIREKER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor OĞUZ KIREKER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor OĞUZ KIREKER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor OĞUZ KIREKER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.OĞUZ,  KIREKER,   AdanaOĞUZ KIREKER Muayene ÜcretiOĞUZ KIREKER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOĞUZ KIREKER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOĞUZ KIREKER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOĞUZ KIREKER Hakkında BilgiYorumlarOĞUZ KIREKER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOĞUZ KIREKER HakkındaOĞUZ KIREKER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOĞUZ KIREKER ÖzgeçmişiOĞUZ KIREKER RandevuOĞUZ KIREKER MuayenehaneOĞUZ KIREKER Muayene ÜcretiOĞUZ KIREKER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOĞUZ KIREKER BulGetirOĞUZ KIREKER NeredeCep NoOĞUZ KIREKER UzmanıOĞUZ KIREKER Özel MuayeneOĞUZ KIREKER NumarasıOĞUZ KIREKER Nerede ÇalışıyorOĞUZ KIREKER GörevliUzmanlıkAileOĞUZ KIREKER ŞikayetOĞUZ KIREKER ÖneriOĞUZ KIREKER EleştiriHastalıklarıYorumlarOĞUZ KIREKER KimdirSekreterHemşireOĞUZ KIREKER Yeni BilgileriOĞUZ KIREKER Hakkında BilgiCerrahHekimOĞUZ KIREKER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOĞUZ KIREKER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOĞUZ KIREKER Doğum TarihiİrtibatOĞUZ KIREKER Tedavi OlanlarSağlıkOĞUZ KIREKER ÖzgeçmişOĞUZ KIREKER BiyografiCerrahisiOĞUZ KIREKER DoktordurOĞUZ KIREKER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOĞUZ KIREKER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOĞUZ KIREKER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,629 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır