Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Aydin Çelikdoğan
AYDIN ÇELİKDOĞAN (Ankara Dahiliye Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYDIN ÇELİKDOĞAN (Ankara Dahiliye Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AYDIN,  ÇELİKDOĞAN,   AnkaraAYDIN ÇELİKDOĞAN Muayene ÜcretiAYDIN ÇELİKDOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYDIN ÇELİKDOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYDIN ÇELİKDOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYDIN ÇELİKDOĞAN Hakkında BilgiYorumlarAYDIN ÇELİKDOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYDIN ÇELİKDOĞAN HakkındaAYDIN ÇELİKDOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYDIN ÇELİKDOĞAN ÖzgeçmişiAYDIN ÇELİKDOĞAN RandevuAYDIN ÇELİKDOĞAN MuayenehaneAYDIN ÇELİKDOĞAN Muayene ÜcretiAYDIN ÇELİKDOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYDIN ÇELİKDOĞAN BulGetirAYDIN ÇELİKDOĞAN NeredeCep NoAYDIN ÇELİKDOĞAN UzmanıAYDIN ÇELİKDOĞAN Özel MuayeneAYDIN ÇELİKDOĞAN NumarasıAYDIN ÇELİKDOĞAN Nerede ÇalışıyorAYDIN ÇELİKDOĞAN GörevliUzmanlıkAileAYDIN ÇELİKDOĞAN ŞikayetAYDIN ÇELİKDOĞAN ÖneriAYDIN ÇELİKDOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarAYDIN ÇELİKDOĞAN KimdirSekreterHemşireAYDIN ÇELİKDOĞAN Yeni BilgileriAYDIN ÇELİKDOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimAYDIN ÇELİKDOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYDIN ÇELİKDOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYDIN ÇELİKDOĞAN Doğum TarihiİrtibatAYDIN ÇELİKDOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkAYDIN ÇELİKDOĞAN ÖzgeçmişAYDIN ÇELİKDOĞAN BiyografiCerrahisiAYDIN ÇELİKDOĞAN DoktordurAYDIN ÇELİKDOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYDIN ÇELİKDOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYDIN ÇELİKDOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDahiliyeŞehitlik,  Mahallesi,  Ankara,  Ankara-Polatlı,  Devlet,  Hastanesi,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Polatlı
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (312) 630 3030
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 94 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Tiroit misiniz? : Kollarınızı yere paralel olarak tam karşınızda birşeye uzanıyormuş gibi uzatın. Ellerinize dikkat edin. Eğer elleriniz bu pozisyonda titriyorsa o zaman tiroit olma riskiniz çok.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır