Doktor Bilgileri

Dt. Nilüfer Tan
NİLÜFER TAN (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NİLÜFER TAN (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. NİLÜFER TAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. NİLÜFER TAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NİLÜFER TAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NİLÜFER TAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NİLÜFER TAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NİLÜFER TAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NİLÜFER TAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.NİLÜFER,  TAN,   AdanaNİLÜFER TAN Muayene ÜcretiNİLÜFER TAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNİLÜFER TAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNİLÜFER TAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNİLÜFER TAN Hakkında BilgiYorumlarNİLÜFER TAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNİLÜFER TAN HakkındaNİLÜFER TAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNİLÜFER TAN ÖzgeçmişiNİLÜFER TAN RandevuNİLÜFER TAN MuayenehaneNİLÜFER TAN Muayene ÜcretiNİLÜFER TAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNİLÜFER TAN BulGetirNİLÜFER TAN NeredeCep NoNİLÜFER TAN UzmanıNİLÜFER TAN Özel MuayeneNİLÜFER TAN NumarasıNİLÜFER TAN Nerede ÇalışıyorNİLÜFER TAN GörevliUzmanlıkAileNİLÜFER TAN ŞikayetNİLÜFER TAN ÖneriNİLÜFER TAN EleştiriHastalıklarıYorumlarNİLÜFER TAN KimdirSekreterHemşireNİLÜFER TAN Yeni BilgileriNİLÜFER TAN Hakkında BilgiCerrahHekimNİLÜFER TAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNİLÜFER TAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNİLÜFER TAN Doğum TarihiİrtibatNİLÜFER TAN Tedavi OlanlarSağlıkNİLÜFER TAN ÖzgeçmişNİLÜFER TAN BiyografiCerrahisiNİLÜFER TAN DoktordurNİLÜFER TAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNİLÜFER TAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNİLÜFER TAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 12,907 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır