Doktor Bilgileri

Dt. Nilüfer Aktaş
NİLÜFER AKTAŞ (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NİLÜFER AKTAŞ (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. NİLÜFER AKTAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. NİLÜFER AKTAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NİLÜFER AKTAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NİLÜFER AKTAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NİLÜFER AKTAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NİLÜFER AKTAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NİLÜFER AKTAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.NİLÜFER,  AKTAŞ,   AdanaNİLÜFER AKTAŞ Muayene ÜcretiNİLÜFER AKTAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNİLÜFER AKTAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNİLÜFER AKTAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNİLÜFER AKTAŞ Hakkında BilgiYorumlarNİLÜFER AKTAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNİLÜFER AKTAŞ HakkındaNİLÜFER AKTAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNİLÜFER AKTAŞ ÖzgeçmişiNİLÜFER AKTAŞ RandevuNİLÜFER AKTAŞ MuayenehaneNİLÜFER AKTAŞ Muayene ÜcretiNİLÜFER AKTAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNİLÜFER AKTAŞ BulGetirNİLÜFER AKTAŞ NeredeCep NoNİLÜFER AKTAŞ UzmanıNİLÜFER AKTAŞ Özel MuayeneNİLÜFER AKTAŞ NumarasıNİLÜFER AKTAŞ Nerede ÇalışıyorNİLÜFER AKTAŞ GörevliUzmanlıkAileNİLÜFER AKTAŞ ŞikayetNİLÜFER AKTAŞ ÖneriNİLÜFER AKTAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarNİLÜFER AKTAŞ KimdirSekreterHemşireNİLÜFER AKTAŞ Yeni BilgileriNİLÜFER AKTAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimNİLÜFER AKTAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNİLÜFER AKTAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNİLÜFER AKTAŞ Doğum TarihiİrtibatNİLÜFER AKTAŞ Tedavi OlanlarSağlıkNİLÜFER AKTAŞ ÖzgeçmişNİLÜFER AKTAŞ BiyografiCerrahisiNİLÜFER AKTAŞ DoktordurNİLÜFER AKTAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNİLÜFER AKTAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNİLÜFER AKTAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,973 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır