Doktor Bilgileri

Dt. Nida Doyran
NİDA DOYRAN (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NİDA DOYRAN (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. NİDA DOYRAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. NİDA DOYRAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NİDA DOYRAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NİDA DOYRAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NİDA DOYRAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NİDA DOYRAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NİDA DOYRAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.NİDA,  DOYRAN,   AdanaNİDA DOYRAN Muayene ÜcretiNİDA DOYRAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNİDA DOYRAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNİDA DOYRAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNİDA DOYRAN Hakkında BilgiYorumlarNİDA DOYRAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNİDA DOYRAN HakkındaNİDA DOYRAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNİDA DOYRAN ÖzgeçmişiNİDA DOYRAN RandevuNİDA DOYRAN MuayenehaneNİDA DOYRAN Muayene ÜcretiNİDA DOYRAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNİDA DOYRAN BulGetirNİDA DOYRAN NeredeCep NoNİDA DOYRAN UzmanıNİDA DOYRAN Özel MuayeneNİDA DOYRAN NumarasıNİDA DOYRAN Nerede ÇalışıyorNİDA DOYRAN GörevliUzmanlıkAileNİDA DOYRAN ŞikayetNİDA DOYRAN ÖneriNİDA DOYRAN EleştiriHastalıklarıYorumlarNİDA DOYRAN KimdirSekreterHemşireNİDA DOYRAN Yeni BilgileriNİDA DOYRAN Hakkında BilgiCerrahHekimNİDA DOYRAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNİDA DOYRAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNİDA DOYRAN Doğum TarihiİrtibatNİDA DOYRAN Tedavi OlanlarSağlıkNİDA DOYRAN ÖzgeçmişNİDA DOYRAN BiyografiCerrahisiNİDA DOYRAN DoktordurNİDA DOYRAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNİDA DOYRAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNİDA DOYRAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,418 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır