Doktor Bilgileri

Dt. Nevin Kilecioğlu
NEVİN KİLECİOĞLU (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NEVİN KİLECİOĞLU (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. NEVİN KİLECİOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. NEVİN KİLECİOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NEVİN KİLECİOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NEVİN KİLECİOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NEVİN KİLECİOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NEVİN KİLECİOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NEVİN KİLECİOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.NEVİN,  KİLECİOĞLU,   AdanaNEVİN KİLECİOĞLU Muayene ÜcretiNEVİN KİLECİOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNEVİN KİLECİOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNEVİN KİLECİOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNEVİN KİLECİOĞLU Hakkında BilgiYorumlarNEVİN KİLECİOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNEVİN KİLECİOĞLU HakkındaNEVİN KİLECİOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNEVİN KİLECİOĞLU ÖzgeçmişiNEVİN KİLECİOĞLU RandevuNEVİN KİLECİOĞLU MuayenehaneNEVİN KİLECİOĞLU Muayene ÜcretiNEVİN KİLECİOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNEVİN KİLECİOĞLU BulGetirNEVİN KİLECİOĞLU NeredeCep NoNEVİN KİLECİOĞLU UzmanıNEVİN KİLECİOĞLU Özel MuayeneNEVİN KİLECİOĞLU NumarasıNEVİN KİLECİOĞLU Nerede ÇalışıyorNEVİN KİLECİOĞLU GörevliUzmanlıkAileNEVİN KİLECİOĞLU ŞikayetNEVİN KİLECİOĞLU ÖneriNEVİN KİLECİOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarNEVİN KİLECİOĞLU KimdirSekreterHemşireNEVİN KİLECİOĞLU Yeni BilgileriNEVİN KİLECİOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimNEVİN KİLECİOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNEVİN KİLECİOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNEVİN KİLECİOĞLU Doğum TarihiİrtibatNEVİN KİLECİOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkNEVİN KİLECİOĞLU ÖzgeçmişNEVİN KİLECİOĞLU BiyografiCerrahisiNEVİN KİLECİOĞLU DoktordurNEVİN KİLECİOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNEVİN KİLECİOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNEVİN KİLECİOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 15,075 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır